Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ

Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU

Všechny kategorie

Záruční listy

Spotřebiče AEG, Electrolux a Zanussi bez záručních listů dle EU

Počínaje 1.12.2017 rozhodl oficiální dovozce do ČR elektrospotřebičů AEG, Electrolux a Zanussi, společnost ELECTROLUX s.r.o., že již nebudou vydávány k novým elektrospotřebičům záruční listy. Jako podklad pro uznání záruky bude stejně jako v dalších zemích EU sloužit pořizovací doklad (paragon, faktura ap.) Je proto nezbytné, aby tento doklad obsahoval potřebné údaje, t.j. zejména celé výrobní číslo nebo alespoň typové označení spotřebiče a datum prodeje. Každý náš zákazník spolu se zbožím vždy standardně prodejní doklad obdrží. Tento doklad si prosím uschovejte.


Spotřebiče Bosch a Siemens bez záručních listů dle EU

Počínaje 1.10.2008 rozhodl oficiální dovozce do ČR elektrospotřebičů Bosch a Siemens, společnost BSH domácí spotřebiče s.r.o., že již nebudou vydávány k novým elektrospotřebičům záruční listy. Jako podklad pro uznání záruky bude stejně jako v dalších zemích EU sloužit pořizovací doklad (paragon, faktura ap.) Je proto nezbytné, aby tento doklad obsahoval potřebné údaje, t.j. zejména celé výrobní číslo nebo alespoň typové označení spotřebiče a datum prodeje. Každý náš zákazník spolu se zbožím vždy standardně prodejní doklad obdrží. Tento doklad si prosím uschovejte.

603 33 04 48
725 93 09 50
Vůněkuchyně.cz
ONLINE 7 dní v týdnu

Vše kolem kuchyně
Maximální péče a flexibilita
Copyright © 2010-2021 2Traders CZ s.r.o.