
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
Faber GALILEO DOUBLE BLACK F83








Faber GALILEO DOUBLE BLACK F83
Naše cena s DPH a PHE: 42 282 Kč| Výrobce: | Faber | Záruka: | 5 let | Kód zboží: | 2T99490 |
| Běžná cena: | 46 980 Kč |
| Ušetříte: | 4 698 Kč (10%) |
| Dostupnost zboží: | PRODUKT SKLADEM |
| Prodloužená záruka na 5 let: | ZDARMA! | |
| Bez prodloužené záruky |






A+ | Energetický štítek |
Faber GALILEO DOUBLE BLACK F83
Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Faber GALILEO DOUBLE BLACK F83
Moderní indukční varná deska s integrovaným odsáváním (recirkulace)
Faber GALILEO DOUBLE BLACK F83 je moderní indukční varná deska s integrovaným odsáváním par, navržená speciálně pro recirkulační provoz bez napojení na komín.
Prémiový model od značky Faber spojuje elegantní design, vysoký výkon a pokročilý systém filtrace vzduchu. Díky matnému černému sklu, bezrámečkové konstrukci a skrytému multi-slider ovládání se dokonale hodí do moderních kuchyní s důrazem na čisté linie a minimalismus.
Hlavní výhody
2v1 řešení – indukční varná deska + integrovaný odsavač par
Recirkulační provoz – ideální řešení bez potřeby odtahového potrubí
Šířka 83 cm – komfortní prostor pro vaření
Matné černé sklo – moderní a elegantní vzhled
Skryté multi-slider ovládání – intuitivní a minimalistické řízení výkonu
2 flexibilní varné zóny (Flexi zóny) – možnost spojení ploch pro větší nádoby
Bezrámečková konstrukce – čisté a luxusní zabudování do pracovní desky
Popis produktu
Faber GALILEO DOUBLE BLACK F83 představuje designové a technologicky vyspělé řešení pro moderní kuchyně. Spojuje výkonnou indukční varnou desku, pokročilý recirkulační systém odsávání, dvě flexi zóny a skryté multi-slider ovládání v elegantním spotřebiči s matným černým sklem a bezrámečkovým provedením.
Je ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí moderní kuchyň bez klasické digestoře a bez nutnosti komínového odtahu.
Technické informace
Provedení černé sklo mat
Šířka 83 cm
Energetická třída A+
Výkon dle IEC 61591 210 | 310 | 400 | INT 590 | BOOST 720 m3/h
Hlučnost dle IEC 60704-2-13 44 | 53 | 59 | INT 68 | BOOST 72 db(A)
Ovládání skrytý dotykový slider (červený)
Počet rychlostí 3 + INT + BOOST
Osvětlení ne
Tukový filtr kovový kazetový
Výstupní hrdlo 222 x 90 mm
Možnost odtahu ne
Možnost recirkulace ano
Propojení s varnou deskou ano
Možnost napojení na rekuperaci ne
Možnost napojení na centrální odtah ne
Možnost externího motoru ne
Maximální výstupní tlak 520 Pa
Počet varných zón 4
Počet výkonových stupňů 9 + BOOST
Spojené varné zóny ano
Přednastavené stupně výkonu ano
Detekce nádob ano
Časovač s automatickým vypnutím ano
Minutka ne
Dětský zámek ano
Indikátor zbytkového tepla ano
Automatické vypnutí ano
Celkový příkon 7400 W
Roční spotřeba 35 kWh
Hmotnost 27.2 kg
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:
Součástí balení tohoto výrobku není uhlíkový filtr.
Uhlíkový filtr nutno zakoupit samostatně.
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | Faber |
| Modelové označení | GALILEO DOUBLE BLACK F83 |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | indukční varná deska |
| Hlučnost min | 44 dB |
| Hlučnost max | 68 dB |
| Výkon | 590,0 W |
| Intenzivní výkon | 720,0 W |
| Typ ovládání | dotykové posuvné |
| Propojení s varnou deskou | ano |
| Materiál tukového filtru | kovový kazetový |
| Název modelu | GALILEO DOUBLE BLACK F83 |
| Výrobce | Faber S.p.A., Viale XIII Luglio, 160, 600 44 Fabriano (AN), Italia, info@faberspa.com |
Design
| Barva | černé sklo mat |
Flexibilita varných zón
| Počet plotýnek / hořáků | 4 |
| Počet varných zón | 4 |
Výkon
| Počet rychlostí | 3 + INT + BOOST |
| Maximální výstupní tlak | 520 Pa |
| Počet výkonových stupňů | 9 + BOOST |
| Přednastavené stupně výkonu | ano |
Komfort
| Udržování tepla | ano |
| Ovládání | skrytý dotykový slider (červený) |
| Detekce hrnců a pánví | ano |
| Časovač s automatickým vypnutím | ano |
Funkce
| Recirkulace | ano |
| Minutka | ne |
| Ukazatel zbytkového tepla | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| PowerBoost | ano |
| Spojení varných zón | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba energie | 35 kWh/rok |
Připojení
| Příkon | 7 400,0 W |
| Možnost externího motoru | ne |
| Možnost napojení na rekuperaci | ne |
| Možnost napojení na centrální odtah | ne |
| Možnost odtahu | ne |
Technické specifikace
| Registrační číslo eprel | 2645381 |
Rozměry a váha
| Šířka | 830 mm |
| Hmotnost | 27,2 kg |
| Průměr odvětrávacího hrdla | 222 x 90 mm |
Bezpečnost
| Dětská pojistka | ano |

725 93 09 50











Popis produktu