
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
Faber GALILEO DOUBLE BLACK A83








Faber GALILEO DOUBLE BLACK A83
Naše cena s DPH a PHE: 40 932 Kč| Výrobce: | Faber | Záruka: | 5 let | Kód zboží: | 2T99485 |
| Běžná cena: | 45 480 Kč |
| Ušetříte: | 4 548 Kč (10%) |
| Dostupnost zboží: | PRODUKT SKLADEM |
| Prodloužená záruka na 5 let: | ZDARMA! | |
| Bez prodloužené záruky |






A+ | Energetický štítek |
Faber GALILEO DOUBLE BLACK A83
Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Faber GALILEO DOUBLE BLACK A83
Prémiová indukční varná deska s integrovaným odsáváním
Faber GALILEO DOUBLE BLACK A83 je prémiová indukční varná deska s integrovaným odsáváním par, navržená pro odtahové potrubí do komína. Elegantní matné černé sklo, minimalistická bezrámečková konstrukce a moderní skryté multi-slider ovládání vytvářejí designové řešení pro současné kuchyně.
Tento model od značky Faber kombinuje výkonné vaření, efektivní odsávání a čistý vzhled bez klasické digestoře.
Hlavní přednosti
2v1 řešení – indukční varná deska + odsavač par v jednom spotřebiči
Varianta pro odtahové potrubí – maximální účinnost odsávání
Šířka 83 cm – ideální pro moderní kuchyňské ostrůvky i prostorné linky
Matné černé sklo – elegantní a nadčasový design
Skryté multi-slider ovládání – intuitivní a minimalistické řízení výkonu
2 flexibilní varné zóny (Flexi zóny) – možnost spojení ploch pro větší nádoby
Bezrámečková konstrukce – čistý a luxusní vzhled zabudovaný v pracovní desce
Popis produktu
Faber GALILEO DOUBLE BLACK A83 (EAN 7612986484274) je špičková indukční varná deska s integrovaným odsáváním pro odtahové potrubí, která nabízí elegantní matné černé sklo, skryté multi-slider ovládání, dvě flexi varné zóny a moderní bezrámečkové provedení.
Je ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí spojit výkonné vaření, efektivní odsávání par a luxusní design v jednom spotřebiči pro moderní kuchyni.
Technické informace
Provedení černé sklo mat
Šířka 83 cm
Energetická třída A+
Výkon dle IEC 61591 210 | 310 | 400 | INT 590 | BOOST 720 m3/h
Hlučnost dle IEC 60704-2-13 44 | 53 | 59 | INT 68 | BOOST 72 db(A)
Ovládání skrytý dotykový slider (červený)
Počet rychlostí 3 + INT + BOOST
Osvětlení ne
Tukový filtr kovový kazetový
Výstupní hrdlo 222 x 90 mm
Možnost odtahu ano
Možnost recirkulace ne
Propojení s varnou deskou ano
Možnost napojení na rekuperaci ne
Možnost napojení na centrální odtah ne
Možnost externího motoru ne
Maximální výstupní tlak 530 Pa
Počet varných zón 4
Počet výkonových stupňů 9 + BOOST
Spojené varné zóny ano
Přednastavené stupně výkonu ano
Detekce nádob ano
Časovač s automatickým vypnutím ano
Minutka ne
Dětský zámek ano
Indikátor zbytkového tepla ano
Automatické vypnutí ano
Celkový příkon 7400 W
Roční spotřeba 35 kWh
Hmotnost 25.7 kg
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:
Součástí balení tohoto výrobku není uhlíkový filtr.
Uhlíkový filtr nutno zakoupit samostatně.
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | Faber |
| Modelové označení | GALILEO DOUBLE BLACK A83 |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | indukční varná deska |
| Hlučnost min | 44 dB |
| Hlučnost max | 68 dB |
| Výkon | 590,0 W |
| Intenzivní výkon | 720,0 W |
| Typ ovládání | dotykové posuvné |
| Propojení s varnou deskou | ano |
| Materiál tukového filtru | kovový kazetový |
| Název modelu | GALILEO DOUBLE BLACK A83 |
| Výrobce | Faber S.p.A., Viale XIII Luglio, 160, 600 44 Fabriano (AN), Italia, info@faberspa.com |
Design
| Barva | černé sklo mat |
Flexibilita varných zón
| Počet plotýnek / hořáků | 4 |
| Počet varných zón | 4 |
Výkon
| Počet rychlostí | 3 + INT + BOOST |
| Maximální výstupní tlak | 530 Pa |
| Počet výkonových stupňů | 9 + BOOST |
| Přednastavené stupně výkonu | ano |
Komfort
| Ovládání | skrytý dotykový slider (červený) |
| Detekce hrnců a pánví | ano |
| Časovač s automatickým vypnutím | ano |
Funkce
| Recirkulace | ne |
| Minutka | ne |
| Ukazatel zbytkového tepla | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| PowerBoost | ano |
| Spojení varných zón | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba energie | 35 kWh/rok |
Připojení
| Příkon | 7 400,0 W |
| Možnost externího motoru | ne |
| Možnost napojení na rekuperaci | ne |
| Možnost napojení na centrální odtah | ne |
| Možnost odtahu | ano |
Technické specifikace
| Registrační číslo eprel | 2645380 |
Rozměry a váha
| Šířka | 830 mm |
| Hmotnost | 25,7 kg |
| Průměr odvětrávacího hrdla | 222 x 90 mm |
Bezpečnost
| Dětská pojistka | ano |

725 93 09 50











Popis produktu