
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
AEG TC8MS181CS








AEG TC8MS181CS
Naše cena s DPH a PHE: 36 990 Kč| Výrobce: | AEG | Záruka: | 2 roky | Kód zboží: | 2T99387 |
| Běžná cena: | 43 518 Kč |
| Ušetříte: | 6 528 Kč (15%) |
| Dostupnost zboží: | PRODUKT SKLADEM |
| Prodloužená záruka + 3 roky: | 2 599 Kč | |
| Prodloužená záruka + 2 roky: | 1 899 Kč | |
| Prodloužená záruka + 1 rok: | 999 Kč | |
| Bez prodloužené záruky |






| Energetický štítek |
AEG TC8MS181CS
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
TC8MS181CS
PNC 925 556 040
Vestavná chladnička s mrazákem 8000 NoFrost GreenZone+
Detaily produktu
Chladnička s mrazničkou 8000 No Frost GreenZone+ poskytuje vysoce kvalitní uchování potravin. Zásuvka s regulací vlhkosti chrání ovoce a zeleninu, zatímco technologie No Frost zabraňuje tvorbě námrazy, takže nemusíte odmrazovat.
Klíčové specifikace
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C) 38
Celkový objem (lit.) 249
Třída energetické účinnosti C
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW 35
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h) 11
Klimatická třída SN-N-ST
Instalace Vestavná se spřaženými dveřmi
Rozměry (mm) 1772x546x549
Kompletní specifikace
Specifikace
Určeno k plné vestavbě se spřaženými dveřmi
Čistá kapacita mrazáku : 62 (l)
Automatické rozmrazování mrazící přihrádky - TwinTech NoFrost
Automatické odmrazování
Funkce Coolmatic - rychlé zchlazení potravin
Mraznička s funkcí Frostmatic - rychlé zmrazení
Funkce Dovolená pro minimalizaci spotřeby během Vaší delší nepřítomnosti zabraňuje vytváření plísní a pachů
Zvukové a vizuální upozornění na otevřená dvířka
Oddělené ovládání mrazící a chladící části
Osvětlení chladničky: Luna – 1 top and 2 sides
Umístění dveřních zámků: Vpravo, zaměnitelné doleva
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 1772 x 546 x 549
Vestavné rozměry (mm): 1780 x 560 x 550
Výkon
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): 38
Celkový objem (lit.): 249
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW: 35
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): 11
Technologie zchlazování: NoFrost
Odmrazování mrazničky: Automatické
Odmrazování chladničky: Automatické
Instalace
Instalace: Vestavná se spřaženými dveřmi
Rozměry (mm): 1772x546x549
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 1780x560x550
Zavěšení dvířek: Vpravo, zaměnitelné doleva
Délka přívodního kabelu (m): 2.4
Napájecí napětí (V): 220-240
Příkon (W): 120
Energie
Třída energetické účinnosti: C
Klimatická třída: SN-N-ST
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: B
Roční spotřeba energie (v kWh/rok): 139
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 925 556 040
Ovládání: Dotykové ovládání
Osvětlení chladničky: Luna – 1 top and 2 sides
Čistý objem chladničky/mrazničky (l): 186/62
Počet termostatů: 2
EAN kód produktu: 7333394134888
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | AEG |
| Modelové označení | TC8MS181CS |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Objem mrazáku | 62,0 l |
| Objem | 249,0 l |
| Instalace | Vestavná se spřaženými dveřmi |
Výkon
| Odmrazování chladničky | Automatické |
| Odmrazování mrazničky | Automatické |
| Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný | 38 °C |
| Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání | 11,0 h |
| Technologie zchlazování | NoFrost |
Komfort
| Ovládání | Dotykové ovládání |
Chlazení
| Vnitřní osvětlení chladicí části | Luna – 1 top and 2 sides |
Funkce
| Automatické odtávání | ano |
| Twintech | ano |
| CoolMatic | ano |
| Frostmatic | ano |
| Funkce Dovolená | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | C |
| Klimatická třída | SN-N-ST |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
Připojení
| Příkon | 120,0 W |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 2,4 m |
Technické specifikace
| Určeno k plné vestavbě se spřaženými dveřmi | ano |
| Počet termostatů | 2 |
| Zvukové a vizuální upozornění na otevřená dvířka | ano |
| Oddělené ovládání mrazící a chladící části | ano |
| Umístění dveřních zámků | Vpravo, zaměnitelné doleva |
| EAN | 7333394134888 |
| Produktové číslo (PNC) | 925 556 040 |
Rozměry a váha
| Šířka | 546 mm |
| Výška | 1 772 mm |
| Hloubka | 549 mm |
| Rozměry pro vestavbu | 1780x560x550 mm |
| Čistý objem chladničky/mrazničky | 186/62 l |

725 93 09 50











Popis produktu