
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
AEG TC7CS181DS








AEG TC7CS181DS
Naše cena s DPH a PHE: 26 990 Kč| Výrobce: | AEG | Záruka: | 2 roky | Kód zboží: | 2T99385 |
| Běžná cena: | 31 753 Kč |
| Ušetříte: | 4 763 Kč (15%) |
| Dostupnost zboží: | PRODUKT SKLADEM |
| Prodloužená záruka + 3 roky: | 2 199 Kč | |
| Prodloužená záruka + 2 roky: | 1 599 Kč | |
| Prodloužená záruka + 1 rok: | 749 Kč | |
| Bez prodloužené záruky |






| Energetický štítek |
AEG TC7CS181DS
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
TC7CS181DS
PNC 925 555 059
Vestavná chladnička s mrazákem 7000 No Frost CoolAssist®
Detaily produktu
Chladnička s mrazničkou 7000 No Frost AI CoolAssist se intuitivně přizpůsobuje vašemu životnímu stylu a upravuje chlazení pro čerstvost bez komplikací. Ať ukládáte čerstvě nakoupené potraviny, nebo jste na dovolené. Technologie No Frost brání tvorbě námrazy, takže nemusíte odmrazovat.
Klíčové specifikace
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C) 38
Celkový objem (lit.) 249
Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C) -18
Třída energetické účinnosti D
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW 34
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h) 11
Klimatická třída SN-N-ST
Instalace Vestavná se spřaženými dveřmi
Kompletní specifikace
Specifikace
Určeno k plné vestavbě se spřaženými dveřmi
Čistá kapacita mrazáku : 62 (l)
Čistá kapacita chladničky : 186 (l)
Automatické rozmrazování mrazící přihrádky - TwinTech NoFrost
Automatické odmrazování
Mraznička s funkcí Frostmatic - rychlé zmrazení
Zvukové a vizuální upozornění na otevřená dvířka
Osvětlení chladničky: Luna – 1 Top
Umístění dveřních zámků: Vpravo, zaměnitelné doleva
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 1772 x 546 x 549
Vestavné rozměry (mm): 1780 x 560 x 550
Výkon
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): 38
Celkový objem (lit.): 249
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW: 34
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): 11
Technologie zchlazování: NoFrost
Odmrazování mrazničky: Automatické
Odmrazování chladničky: Automatické
Instalace
Instalace: Vestavná se spřaženými dveřmi
Rozměry (mm): 1772x546x549
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 1780x560x550
Zavěšení dvířek: Vpravo, zaměnitelné doleva
Délka přívodního kabelu (m): 2.4
Napájecí napětí (V): 220-240
Příkon (W): 120
Energie
Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C): -18
Třída energetické účinnosti: D
Klimatická třída: SN-N-ST
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: B
Roční spotřeba energie (v kWh/rok): 173
Zmrazovací kapacita (kg/24h): 5
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 925 555 059
Ovládání: Dotykové ovládání
Osvětlení chladničky: Luna – 1 Top
Čistý objem chladničky/mrazničky (l): 186/62
Počet termostatů: 1
EAN kód produktu: 7333394132730
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | AEG |
| Modelové označení | TC7CS181DS |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Objem chladničky | 186,0 l |
| Objem mrazáku | 62,0 l |
| Objem | 249,0 l |
| Instalace | Vestavná se spřaženými dveřmi |
Výkon
| Odmrazování chladničky | Automatické |
| Odmrazování mrazničky | Automatické |
| Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný | 38 °C |
| Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání | 11,0 h |
| Technologie zchlazování | NoFrost |
Komfort
| Ovládání | Dotykové ovládání |
Chlazení
| Vnitřní osvětlení chladicí části | Luna – 1 Top |
Funkce
| Automatické odtávání | ano |
| Twintech | ano |
| Frostmatic | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | D |
| Klimatická třída | SN-N-ST |
| Třída emisí hluku šířeného vzduchem | B |
| Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin | -18 °C |
Připojení
| Příkon | 120,0 W |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 2,4 m |
Technické specifikace
| Určeno k plné vestavbě se spřaženými dveřmi | ano |
| Počet termostatů | 1 |
| Zvukové a vizuální upozornění na otevřená dvířka | ano |
| Umístění dveřních zámků | Vpravo, zaměnitelné doleva |
| EAN | 7333394132730 |
| Produktové číslo (PNC) | 925 555 059 |
Rozměry a váha
| Šířka | 546 mm |
| Výška | 1 772 mm |
| Hloubka | 549 mm |
| Rozměry pro vestavbu | 1780x560x550 mm |
| Čistý objem chladničky/mrazničky | 186/62 l |

725 93 09 50











Popis produktu