
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
Electrolux LFV619Z








Electrolux LFV619Z
Naše cena s DPH a PHE: 17 490 Kč| Výrobce: | Electrolux | Záruka: | 2 roky | Kód zboží: | 2T75806 |
| Běžná cena: | 20 576 Kč |
| Ušetříte: | 3 086 Kč (15%) |
| Dostupnost zboží: | PRODUKT SKLADEM |
| Prodloužená záruka + 3 roky: | 1 399 Kč | |
| Prodloužená záruka + 2 roky: | 1 099 Kč | |
| Prodloužená záruka + 1 rok: | 549 Kč | |
| Bez prodloužené záruky |






A | Energetický štítek |
Electrolux LFV619Z
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
LFV619Z
Vertikální komínový odsavač par série 700
Detaily produktu
Ventilátor odsavače 700 Breeze osvěží vzduch vaší kuchyně – po vaření efektivně odstraní přetrvávající pachy. Užívejte si jídla, relaxujte a bavte se, aniž by vás rušil zvuk odsavače.
Klíčové specifikace
Barva Textural Matt Black
Stupně výkonu 3+Intensive; Breeze function
Ovládání Dotykové na skle
Třída energetické účinnosti A
Výkon, min/max/intenzivní (m3/h) 305/575/700
Hlučnost, min/max/intenzivní dB(A) 50/63/68
Třída účinnosti tukové filtrace F
Min. odstup od elektrické varné desky (cm) 50
Kompletní specifikace
Specifikace
Typ odsavače: Komínový, šířka 90 cm
Počet rychlostí: 3+Intensive; Breeze function
Hlučnost: min./max.: 50 / 63 dB(A)
Obvodové odsávání
Možnost nastavení recirkulace vzduchu: Recirkulace vzduchu je nastavení odsavače, kdy není vzduch odváděn mimo místnost. Vzduch je zbavován mastných par, případně pachu a vrací se zpět do místnosti. K odstraňování pachu je třeba instalovat uhlíkový filtr, který není součástí balení.
Indikace znečištění tukového filtru
Indikace znečištění uhlíkového filtru
Osvětlení: , 2x
Rozměry V x Š x H (mm): 915 x 898 x 400
Výkon
Stupně výkonu: 3+Intensive; Breeze function
Výkon, min/max/intenzivní (m3/h): 305/575/700
Hlučnost, min/max/intenzivní dB(A): 50/63/68
Teplota světla (K): 3000
Počet světel: 2
Minimální výkon recirkulace (m3/h): 300
Maximální výkon recirkulace (m3/h): 410
Výkon při recirkulaci (m3/h): 425
Hlasitost při minimálním výkonu (dB(A)): 67
Hlasitost při maximálním výkonu (dB(A)): 75
Typ tukového filtru: Černá hliníková síťka
Instalace
Min. odstup od elektrické varné desky (cm): 50
Min. odstup od plynové varné desky (cm): 65
Obecná velikost (cm): 90
Recirkulace: Ano
Externí vývod: Ano
Hmotnost (kg): 17
Hmotnost včetně obalu (kg): 24.491
Rozměry VxŠxH (mm): 1260x898x400
Instalace: Komínový
Otvor pro odtah (mm): 150
Energie
Třída energetické účinnosti: A
Třída účinnosti tukové filtrace: F
Roční spotřeba energie (kW/rok): 54.9
Třída účinnosti dynamiky tekutin: A
Třída účinnosti osvětlení: A
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 942051603
Barva: Textural Matt Black
Ovládání: Dotykové na skle
Kód produktu (PNC): 942 051 584
EAN kód produktu: 7333394149677
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:
Součástí balení tohoto výrobku není uhlíkový filtr.
Uhlíkový filtr nutno zakoupit samostatně.
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | Electrolux |
| Modelové označení | LFV619Z |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Instalace | Komínový |
| Typ odsavače | Komínový, šířka 90 cm |
Design
| Barva | Textural Matt Black |
Specifikace
| Typ a číslo tukového filtru | Černá hliníková síťka, 2 |
| Možnost nastavení recirkulace vzduchu | Recirkulace vzduchu je nastavení odsavače, kdy není vzduch odváděn mimo místnost. Vzduch je zbavován mastných par, případně pachu a vrací se zpět do místnosti. K odstraňování pachu je třeba instalovat uhlíkový filtr, který není součástí balení. |
Výkon
| Počet rychlostí | 3+Intensive; Breeze function |
| Stupně výkonu | 3+Intensive; Breeze function |
Komfort
| Ovládání | Dotykové na skle |
| Indikace znečištění tukového filtru | ano |
| Indikace znečištění uhlíkového filtru | ano |
Osvětlení
| Počet světel | 2 |
Funkce
| Recirkulace | ano |
| Hob2Hood | ano |
| Obvodové odsávání | ano |
Různé
| Informace pro profesionály týkající se nedestruktivní demontáže podle nařízení EU 66/2014 | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | A |
Připojení
| Externí vývod | ano |
Technické specifikace
| EAN | 7333394131924 |
| Produktové číslo (PNC) | 942 051 584 |
Rozměry a váha
| Šířka | 898 mm |
| Výška | 1 260 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost | 17,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 24,5 kg |
| Min. odstup od elektrické varné desky | 500 mm |
| Min. odstup od plynové varné desky | 650 mm |
| Obecná velikost | 90 cm |

725 93 09 50











Popis produktu