
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
Airforce GAIA XXL BL/F/100








Airforce GAIA XXL BL/F/100
Naše cena s DPH a PHE: 18 333 Kč| Výrobce: | Airforce | Záruka: | 5 let | Kód zboží: | 2T74075 |
| Běžná cena: | 20 370 Kč |
| Ušetříte: | 2 037 Kč (10%) |
| Dostupnost zboží: | SKLADEM u dodavatele na externím skladě „k dodání max. do 3 dnů, informujte se prosím na rychlejší možné dodání" |
| Prodloužená záruka na 5 let: | ZDARMA! | |
| Bez prodloužené záruky |






C | Energetický štítek |
Airforce GAIA XXL BL/F/100
Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Ostrůvková digestoř
GAIA XXL BL/F/100
Příslušenství za 760 Kč zdarma
Filtr uhlíkový AFCFCAMP (set)
Ostrůvková digestoř v moderním černém provedení.
Digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které nabízí vysoce účinné filtrování mastnot, není třeba je měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí.
Jednoduché tlačítkové ovládání odsavače par je nenáročné na obsluhu a disponuje 3 rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání. Alternativní ovládání odsavače par je možné také pomocí dálkového ovladače, který není součástí základní výbavy a je možné jej v případě zájmu dokoupit.
Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu (3500 K).
Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru.
Provedení
černá
Šířka
100 cm
Energetická třída
C
Výkon dle IEC 61591
--- m3/h
Hlučnost dle IEC 60704-2-13
49 - 64 (68) db(A)
Ovládání
nízkozdvihová tlačítka
Počet rychlostí
3 + INT
Osvětlení
4x LED 3500 K
Tukový filtr
kovový kazetový
Výstupní hrdlo
150 mm
Možnost odtahu
ne
Možnost recirkulace
ano
Propojení s varnou deskou
---
Možnost napojení na rekuperaci
---
Možnost napojení na centrální odtah
---
Možnost externího motoru
---
Maximální výstupní tlak
--- Pa
Roční spotřeba
--- kWh
Hmotnost
17.3 kg
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:
Součástí balení tohoto výrobku není uhlíkový filtr.
Uhlíkový filtr nutno zakoupit samostatně.
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | Airforce |
| Modelové označení | GAIA XXL BL/F/100 |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | ostrůvkové odsavače par |
| Hlučnost min | 49 dB |
| Hlučnost max | 64 dB |
Design
| Barva | černá |
| Osvětlení | LED diody |
Funkce
| Recirkulace | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | C |
Rozměry a váha
| Šířka | 1 000 mm |

725 93 09 50











Popis produktu