
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
Sirius SLTC 93 SKINNY zlatá, 600 mm








Sirius SLTC 93 SKINNY zlatá, 600 mm
Naše cena s DPH a PHE: 36 850 Kč| Výrobce: | Sirius | Záruka: | 5 let | Kód zboží: | 2T64117 |
| Dostupnost zboží: | NA DOTAZ „budeme Vás ihned informovat o dostupnosti" |
| Prodloužená záruka na 5 let: | ZDARMA! | |
| Bez prodloužené záruky |






A | Energetický štítek |
Sirius SLTC 93 SKINNY zlatá, 600 mm
Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Popis
Materiál: kombinace matného a lesklého skla s nerezové oceli
Barevná kombinace skla: zlatá – černá
Tc dotykové ovládání / vestavěný motor / osvětlení – led diodový pásek / časovač / 4 stupně s automatickou regulací výkonu, podle zatížení odsávání / intenzivní stupeň / signalizace čištění tukových filtrů / automatické vypnutí po 4 hodinách / reset paměti / vrchní, nebo zadní odtah / štěrbinové odsávání / odtah i recirkulace
Tukový filtr: anodizied alu. / nerez (5+1 vrstev)
Šířka: 60 cm
Váha: 20
Osvětlení: 1x led 6,5W
Barva teploty osvětlení: 4200°K (Kelvinů)
Roční spotřeba energie v kWh/rok: 46
Motor: vzduchová turbína s velkou hustotou – 118 lamel, ocelová ložiska, pružné uložení, zpětná klapka
Výkon:
1. stupeň 280 m3/h
3. stupeň 610 m3/h
4. stupeň / intenzivní 748 m3/h
Hlučnost:
1. stupeň 45 dB(A)
3. stupeň 62 dB(A)
4. stupeň / intenzivní 65 dB(A)
Osvětlení: 1 x 6,5 W
Energetická třída: A
Informace
Pro recirkulační provoz jsou potřeba 1x uhlíkové filtry kategorie: 4 a rozbočovač vzduchu DF (pokud použijete komínek)
Výstupní průměr odtahu je O150 mm
Minimální výška instalace nad varnou deskou je 495 mm
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:
Součástí balení tohoto výrobku není uhlíkový filtr.
Uhlíkový filtr nutno zakoupit samostatně.
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | Sirius |
| Modelové označení | SLTC 93 SKINNY zlatá, 600 mm |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | komínové odsavače par |
| Hlučnost min | 45 dB |
| Hlučnost max | 65 dB |
| Výkon | 610,0 m3/hod |
| Intenzivní výkon | 748,0 m3/hod |
| Horní odtah | ano |
| Zadní odtah | ano |
Design
| Barva | zlatá |
| Osvětlení | LED diody |
Funkce
| Recirkulace | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | A |
Rozměry a váha
| Šířka | 600 mm |

725 93 09 50











Popis produktu