Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ

Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU

Všechny kategorie

Elica EMPTY SKY SENSE WH/F/120 STREAM

EMPTY SKY SENSE WH/F/120 STREAM
Výrobce:ElicaZáruka:5 letKód zboží:2T61213
Dostupnost zboží:Tento produkt není momentálně dostupný.
O dostupnosti Vás budeme informovat ihned po objednávce.
Na splátky:výše splátky již od 6 699,- Kč
Prodloužená záruka na 5 let: ZDARMA!
Bez prodloužené záruky

Elica EMPTY SKY SENSE WH/F/120 STREAM

Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.

POPIS PRODUKTU

ELICA EMPTY SKY SENSE je stropní odsavač par (digestoř) navržený designérem společnosti ELICA FABRIZIO CRISA. ELICA EMPTY SENSEje vyroben z patentovaného materiálu CRISTALPLANT. Cristalplant®, je hypoalergenní netoxický materiál, odolný a příjemný na dotek. Jedinečný materiál který propůjčuje odsavači ladné křivky. Novinka z řady STREAM s výkonem 135-272 m3/h a v intenzivním výkonu až 559 m3/h mile překvapí hlučností pouze 39-76 db(A). ELICA EMPTY SKY SENSE nabízí automatický provoz pomocí senzorové technologie. Speciální senzor dokáže rozpoznat sedm chemických prvků a na základě rozboru par vznikajících při vaření dokáže upravit výkon odsavače, tak aby zajistil tu nejlepší kvalitu vzduchu v místnosti. WIRELESS CONNECTIVITY zajišťuje neustálou komunikaci mezi indukční varnou deskou a odsavačem par. Informace z varné desky (počet aktivních zón, výkony a přítomnost hrnce) jsou přenášeny v reálném čase do odsavače par, který je zpracovává. Odsavač par automaticky vybere optimální výkon k zajištění nejlepší kvality vzduchu v kuchyni. Tímto je možné soustředit se výhradně na přípravu jídla. Digestoř se automaticky vypne, pokud již nejsou přítomny žádné výpary, vzniklé při vaření. Toto opatření zabrání plýtvání energií. Odsavač par může být také použit pouze s ručním ovládáním.

Odsavač par (digestoř) je opatřen osvětlením LED STRIP s výkonem 7W a teplotou 4000K.

Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a uhlíkovým filtrem LONG LIFE. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových a uhlíkových filtrů.

LONG LIFE FILTER V tomto případě je výhoda velmi účinný pachový filtr, který má schopnost vlastní regenerace a vydrží až 3 roky, zatímco standardní filtry mají průměrnou životnost mezi 3 a 6 měsíci. Chcete-li zachovat tyto vlastnosti, filtr vyžaduje pouze jednoduchou údržbu: musí být každé 2 nebo 3 měsíce umýván teplou vodou a jemným mýdlovým přípravkem, (nebo v myčce nádobí při 65 stupních c) a vysušen v troubě 10 minut při 100 stupních Celsia.

Všechny odsavače par (digestoře) z řady STREAM je možné pro větší pohodlí doplnit o výrobek SNAP. Odsavač po prvotním spojení se SNAP v případě nutnosti dokáže automaticky SNAP zapnout a urychlit tak obnovení dokonalého a čistého vzduchu v místnosti.

Empty Sky se zrodil z nápadu „listu papíru” na stropě, který se otevře, aby vyčistil vzduch. Bílý materiál Cristaplant umožňuje odsavači par splynout, čímž dává stropu třetí rozměr. Příkazový panel se skládá ze dvou prvků tvaru U, horní z nich je vyroben z leštěné oceli, dolní z kartáčované oceli. Panel je umístěn přesně ve středu varné desky, zatímco odtah se nachází v horní části. Ve skutečnosti se odtah nacházejí v „listu papíru” a umožňuje tak perimetrické sání. Tento velkolepý vizuální efekt „skrývá” velmi vysoké výkony Elica.

Empty Sky je první stropní odsavač par Elica z materiálu Cristalplant, navržený s jednoduchou myšlenkou: křivka, která mění rovinný charakter stropu, vytvářející tenký sací prostor, jímž je odsáván vzduch. Inovativní zavěšený prvek z leštěné oceli představuje technologické jádro produktu. Praktický sací prostor v těle odsavače par umožňuje otevření obou komponent z materiálu Cristalplant, čímž se usnadňuje čištění a údržba. Odtah se nachází v „listu papíru” a umožňuje tak perimetrické sání, což přispívá k dosažení maximálního výkonu odtahu a zajištění nízké hladiny hluku. Matná bílá se sametovým efektem klade důraz na čistotu tvaru a významnost produktu, což stylově ladí se stylem kuchyně.

Vzdáleností se rozumí odstup mezi varnou deskou a lištou osvětlení.

EMPTY SKY SENSE „LIST PAPÍRU” NA STROPĚ, KTERÝ SE OTEVÍRÁ ZA ÚČELEM ČIŠTĚNÍ VZDUCHU.

TECHNICKÉ INFORMACE

OBJEDNACÍ ČÍSLO: 661OPPRF0120974
VÝROBCE: ELICA
KATEGORIE: OSTRŮVKOVÉ DIGESTOŘE
DOSTUPNOST: NA DOTAZ (ZASLAT DOTAZ)
TECHNOLOGIE: STREAM
ROZMĚR: ŠÍŘE 120 CM
BARVA: BÍLÁ
ÚPRAVA: CRISTALPLANT
OVLÁDÁNÍ: 3S+B DOTYKOVÉ + SENZOR
VERZE: POUZE RECIRKULACE
OSVĚTLENÍ: LED 1 X 7W
VÝKON: 550 M3/HOD. A VÍCE
MAXIMÁLNÍ VÝKON DLE IEC: 559 M3/H
HLUČNOST: 39 - 76 DB(A)
SPOTŘEBA: 217 W
PRŮMĚR ODTAHU: 150 MM
TUKOVÝ FILTR: ALU
UHLÍKOVÝ FILTR: SOUČÁSTÍ BALENÍ

Technické specifikace

výrobce:Elica
modelové označení:EMPTY SKY SENSE WH/F/120 STREAM
sortiment:digestoře / odsavače par
druh odsavače par:ostrůvkové odsavače par
hlučnost min (dB):39,0 dB
hlučnost max (dB):76,0 dB
výkon (m3/hod):   559 m3/hod
barva:Bílá
odtah:boční
osvětlení:LED diody
recirkulace:ano
Hlavní kategorie
Odsavače par - digestoře
603 33 04 48
725 93 09 50
Vůněkuchyně.cz
ONLINE 7 dní v týdnu

Vše kolem kuchyně
Maximální péče a flexibilita
Copyright © 2010-2020 2Traders CZ s.r.o.