
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
Airforce GAIA BL/F/45








Airforce GAIA BL/F/45
Naše cena s DPH a PHE: 13 932 Kč| Výrobce: | Airforce | Záruka: | 5 let | Kód zboží: | 2T75000 |
| Běžná cena: | 15 480 Kč |
| Ušetříte: | 1 548 Kč (10%) |
| Dostupnost zboží: | SKLADEM u dodavatele na externím skladě „k dodání max. do 14 dnů, informujte se prosím na rychlejší možné dodání" |
| Prodloužená záruka na 5 let: | ZDARMA! | |
| Bez prodloužené záruky |






C | Energetický štítek |
Airforce GAIA BL/F/45
Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Ostrůvková digestoř
GAIA BL/F/45
Popis
Ostrůvková digestoř v moderním černém provedení.
Digestoř je vybavena kovovým kazetovým tukovým filtrem, který není třeba měnit a lze jej jednoduše umýt v myčce nádobí.
Jednoduché tlačítkové ovládání odsavače par je nenáročné na obsluhu a disponuje 3 rychlostmi a funkcí intenzivní odsávání. Alternativní ovládání odsavače par je možné také pomocí dálkového ovladače, který není součástí základní výbavy a je možné jej v případě zájmu dokoupit.
Osvětlení digestoře je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu (3500 K).
Digestoř je určena pro provoz na recirkulaci a je dodávána včetně uhlíkového filtru.
Záruka na funkční díly 5 let.
Technické informace
Název GAIA BL/F/45
Provedení černá
Šířka 45 cm
Energetická třída C
Výkon dle IEC 61591 250 - 495 (600) m3/h
Hlučnost dle IEC 60704-2-13 49 - 64 (68) db(A)
Ovládání nízkozdvihová tlačítka
Počet rychlostí 3 + INT
Osvětlení 2x LED 3500 K
Tukový filtr kovový kazetový
Výstupní hrdlo 150 mm
Možnost odtahu ne
Možnost recirkulace ano
Propojení s varnou deskou ano
Možnost napojení na rekuperaci ne
Možnost napojení na centrální odtah ne
Možnost externího motoru ne
Maximální výstupní tlak --- Pa
Roční spotřeba 77 kWh
Hmotnost 10.1 kg
Výrobce Airforce Spa, Via Venza Volgore, 3/A, 600 43 Cerreto D’esi (AN), Italia, info@airforcespa.com
Záruka 5 let
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:
Součástí balení tohoto výrobku není uhlíkový filtr.
Uhlíkový filtr nutno zakoupit samostatně.
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | Airforce |
| Modelové označení | GAIA BL/F/45 |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | ostrůvkové odsavače par |
| Hlučnost min | 49 dB |
| Hlučnost max | 64 dB |
| Výkon | 250,0 m3/hod |
| Intenzivní výkon | 495,0 m3/hod |
| Propojení s varnou deskou | ano |
Design
| Barva | černá |
| Osvětlení | LED diody |
Funkce
| Recirkulace | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | C |
Rozměry a váha
| Šířka | 450 mm |
| Hmotnost | 10,0 kg |

725 93 09 50











Popis produktu