
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
Blanco TIPO 45 Nerez přírodní lesk oboustranné provedení - 525320








Blanco TIPO 45 Nerez přírodní lesk oboustranné provedení - 525320
Naše cena s DPH a PHE: 1 667 Kč| Výrobce: | Blanco | Záruka: | 2 roky | Kód zboží: | 2T71816 |
| Běžná cena: | 2 300 Kč |
| Ušetříte: | 633 Kč (28%) |
| Dostupnost zboží: | SKLADEM u dodavatele na externím skladě „k dodání max. do 3 dnů, informujte se prosím na rychlejší možné dodání" |





Blanco TIPO 45 Nerez přírodní lesk oboustranné provedení - 525320
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
TIPO 45 Nerez přírodní lesk oboustranné provedení
BLANCO TIPO 45 - Nerez přírodní lesk
Výrobce
Blanco
Kód
525320
EAN
4020684715348
Hmotnost
3,94 kg
Popis
Nová definice komfortu
• Funkční design
• Prostorný dřez
• S 3 1/2“ nerezovým sítkovým ventilem
• Oboustranné provedení
V dodávce :
odtoková sada s prostorově úspornou trubkou, 3 1/2‘‘ sítkový ventil.
Parametry
Materiál
nerez
Barva/struktura
přírodní lesk
Orientace dřezu
Nerozlišuje se
Min šířka skříňky v cm
45
Excentrické ovládání
ne
Způsob montáže dřezu
montáž shora
Vnější rozměr D x Š x H
480x500x160
Hloubka nádob
160
Průměr odpadu
3 1/2"
Možnost instalace drtiče
ano
Dle typu
jednodřez
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | Blanco |
| Modelové označení | TIPO 45 Nerez přírodní lesk oboustranné provedení - 525320 |
| Sortiment | dřezy |
| Druh | jednodřezy |
| Montáž | horní montáž |
| Spodní skříňka | 450 mm |
| Orientace dřezu | nerozlišuje se |
Design
| Barva | nerez |
| Materiál | nerez |
Rozměry a váha
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Hmotnost | 4,0 kg |











Popis produktu