
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
Nejlepší ceny
ZAŠLETE NÁM SVOU
POPTÁVKU A ZÍSKEJTE
NEJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETU
Sirius SM 900, 520 mm



Sirius SM 900, 520 mm
Naše cena s DPH a PHE: 13 450 Kč| Výrobce: | Sirius | Záruka: | 5 let | Kód zboží: | 2T24398 |
| Dostupnost zboží: | NA DOTAZ „budeme Vás ihned informovat o dostupnosti" |
| Prodloužená záruka na 5 let: | ZDARMA! | |
| Bez prodloužené záruky |






B | Energetický štítek |
Sirius SM 900, 520 mm
Na tento produkt je záruka 5 let po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Popis
tlačítka / vestavěný motor / bodové led diody / vrchní odtah / 3 stupně regulace výkonu / podtlaková komora / odtah / recirkulace
Výkon:
1. stupeň 112 m3/h
3. stupeň 604 m3/h
Hlučnost:
1. stupeň 45 dB(A)
3. stupeň 70 dB(A)
Osvětlení: 2 x 2,1 W
Energetická třída: B
Informace
Výřez otvoru na digestoř ve skříňce je pro šíři: 520 mm – 495x272mm,
Pro recirkulační provoz je potřeba uhlíkový filtr: SM/SL/SLT 900/520 – 2x KF4
Výstupní průměr odtahu je 150mm
Minimální výška instalace nad varnou deskou je 65cm
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY:
Součástí balení tohoto výrobku není uhlíkový filtr.
Uhlíkový filtr nutno zakoupit samostatně.
Technické specifikace
Obecné
| Výrobce | Sirius |
| Modelové označení | SM 900, 520 mm |
| Sortiment | digestoře / odsavače par |
| Druh | vestavné odsavače par |
| Hlučnost min | 45 dB |
| Hlučnost max | 70 dB |
| Výkon | 604,0 m3/hod |
| Zpětná klapka | součástí balení |
| Horní odtah | ano |
Design
| Barva | nerez |
| Osvětlení | LED diody |
Funkce
| Recirkulace | ano |
Spotřeba
| Energetická třída | B |
Rozměry a váha
| Šířka | 520 mm |

725 93 09 50











Popis produktu